Zajímavé oblečení, které je přinejmenším netradiční, ručně šité a hned tak někdo jej na sobě mít nebude. Buďte skutečným originálem a noste značku Mrkvan core!

Nechybí snad něco

Když vejdete, jako zákazník, nebo klient do nějaké firmy, může na Vás prostředí působit chladně, nebo přívětivě. Pokud jste majitelem firmy, vejděte do své firmy, jako klient a rozhlédněte se. Jak na Vás prostor působí? Není to ono? Potom přemýšlejte, čím to může být. Nechybí Vám v recepci rostliny? Chybí, viďte? Důvod? Prostý. Není, kdo by se o ně pravidelně a s láskou postaral? Je to divné, ale stává se. Co kdybyste ale změnili k rostlinám ve firmě postoj, a přesto je pořídili? Nevypadal by vstup do Vaší firmy opravdu přívětivěji? Ani starostí s nimi byste se nemuseli obávat!

Se speciálním květináčem to dáte

Určitě byste měli začít uvažovat o rostlinách v prostorách Vaší firmy. Odborníci Vám rádi poradí, kam a jakou rostlinu umístit, abyste nemuseli řešit uvadlou květenu. Jen trvejte na soustavě květináčů lechuza , které by se daly přirovnat takovému malému zázraku. Samozavlažovací systém je totiž jedinečný v tom, jak často se musí zalévat. Nakonec název tohoto systému je všeříkající. Ne moc často. Jen jednou za nějaký čas. A navíc jsou tyto květináče nabízeny v rozmanitých designech, takže si stoprocentně vyberete.

Nechybí snad něco
Ohodnoťte příspěvek
knihy-uvnitr-se-slivovici.jpg

Comments are closed.