Zajímavé oblečení, které je přinejmenším netradiční, ručně šité a hned tak někdo jej na sobě mít nebude. Buďte skutečným originálem a noste značku Mrkvan core!

Volnost

Odchod do důchodu byla pro mne už nutnost, protože jsem si připadala, že ničemu nestačím, ani v práci, ani doma. Těšila jsem se jako nikdo, až to přišlo a skutečně jsem si to užívala. Postupně se mi podařilo dohonit, co jsem zanedbávala a dokonce si odpočinout. Nyní mám další plány a doufám, že je zvládnu. Je potřeba se dívat neustále dopředu. Zkusila jsem i brigády a myslím, že je dobré dělat zase něco jiného než dosud.

Šetřit silami

S přibývajícím věkem si člověk musí říci udělám místo mladším, ale to neznamená házet flintu do žita. Na světě je plno možností, jak prožít spoustu věcí a odnášet si ty nejlepší zážitky. Přicházejí nové povinnosti babičkovské i pečovatelské o staré rodiče, pokud je má. Výhodou je, že nemusíte vnoučata vychovávat, ale užívat si je. U rodičů naopak přebíráte s nadhledem jejich starosti a ulehčujete jim život už podle svého rozumu, aby pro ně stáří nebylo bezútěšné.

Volnost
Ohodnoťte příspěvek

Comments are closed.