Zajímavé oblečení, které je přinejmenším netradiční, ručně šité a hned tak někdo jej na sobě mít nebude. Buďte skutečným originálem a noste značku Mrkvan core!

Zvedni se ze židle

336x280-1-1474365393.jpg

Přemýšlíš, jak sbalíš holku http://www.spravnynavod.cz/jak-sbalit-holku/? Nejsi sám, trápí to spoustu kluků. Na začátek je dobré ujasnit si, s jakou dívkou by sis přál chodit. Chceš modelku? Pak by ses měl pohybovat někde, kde se pohybují právě modelky? Kde to je? Zkus kluby, taneční večírky. Anebo to můžeš zkusit třeba z druhé strany jako kadeřník, fotograf? Pokud jsi sportovně založený, určitě pro tebe nebude těžké seznámit se třeba na nějakých závodech. Důležité je nesedět doma, ale aktivně si vytvářet příležitosti k seznámení. Od střílečky z domova to půjde těžko.

Den dobrých skutků

Zvedni se ze židle a nezoufej si doma. Zkus si třeba naplánovat den, kdy budeš dělat dobré skutky. Zapojíš se do něčeho užitečného a buď si jistý, že to nebude jen mužská záležitost, ale že tam bude určitě i spousta slečen. Nejspíš bez vedlejších úmyslů, ale to přece nemusí vědět. Tak hodně štěstí. A když se to zrovna nepovede, bude tě alespoň hřát u srdce, že jsi udělal něco užitečného.

Zvedni se ze židle
Ohodnoťte příspěvek

Comments are closed.